Karpniki, UL. Łąkowa 1 | T:+48 757122140

Opinie

01

9.9 / 10

9.3 / 10

Obsługa bardzo pomocna, zaangażowana tworząca miła i rodzinną atmosferę. Pokoje na bardzo wysokim standardzie hotelowym. Brak klimatyzacji nie przeszkadzał nam. Za to po wyjściu z pokoju korytarze, sale klubowe, restauracja, dziedziniec zamku zadbane w największym szczególe i przede wszystkim ze smakiem urządzone.

Jan, Poznań

10 / 10

Zamek jest śliczny, zarówno pokoje jak i restauracja to przepiękne miejsca gdzie można poczuć się po królewsku . Ogólnie, wszystko w Zamku jak i obejście to genialne dzieło ale atmosferę tworzą też przemili ludzie z obsługi , zawsze profesjonalni i chętni do pomocy . Dziękujemy za miły pobyt i już myślimy o powrocie do tego cudownego miejsca.

Barbara, Bielsko Biała

10 / 10

Jak zawsze dbałość o szczegóły i dyskretna obecność obsługi gotowej do pomocy.

Mariusz, Warszawa

10 / 10

Miła i usłużna obsługa. Smaczne jedzenie. Zaciszna lokalizacja.

Artur, Wroclaw

10 / 10

- niezapomniany klimat zamku - możliwość kąpieli w bali z wodą ze źródła termalnego (w cenie pobytu) - napoje w pokoju i woda w wellness (w cenie pobytu - nie trzeba się martwić o napoje po zamknięciu restauracji) - cisza i spokój + świetna obsługa - kameralny koncert w weekend na wewnętrznym dziedzińcu - dobra baza wypadowa na wycieczki w góry lub rowerowe

Krzysztof, Wrocław