Karpniki, UL. Łąkowa 1 | T:+48 757122140

Nowa definicja luksusu

Wypocznij w miejscu nagrodzonym na międzynarodowej gali innowacji
czytaj więcej

Zamek Karpniki

Zamek Karpniki to prawdziwy zamek. Nie tylko z nazwy. Ze średniowieczną fosą, wieżą strzegącą wejścia, labiryntem korytarzy i schodów oraz zamkowymi komnatami. Wybierając nocleg u nas, śpicie Państwo w głównym budynku. Nie ma oficyn ani odrębnych budynków przy zamku. Znajdziecie tu Państwo prawdziwy zamkowy charakter oraz autentyczność miejsca.

Indywidualne podejście do gości stało się naszą dewizą. To, co nas wyróżnia, to zaangażowanie, jakość obsługi oraz gościnność.

Wirtualny spacer

Osiągnij wymarzony balans

ROOM
& SUITE

Stylowe pokoje i apartamenty

Stworzyliśmy dla Pańtwa przestrzeń nawiązującą do dawnego wyposażenia zamkowego, abyście mogli Państwo poczuć się wyjątkowo, doświadczyć podróży przez epoki. Pokoje i apartamenty rozmieszczone są na różnych kondygnacjach, jest ich łącznie 20, a ich cena zależy od kategorii i lokalizacji.


Oferta obejmuje: 2 apartamenty historyczne, 2 apartamenty z osobną sypialnią i pokojem dziennym, 9 pokoi typu Junior Suite, 6 pokoi standardowych, 1 pokój standard plus.

czytaj więcej

Zasmakuj europejskiej wykwintności

Historia

Dzięki kilku istotnym rozbudowom na przestrzeni wieków zamek zmieniał swoją formę, a wnętrza kryją detale ze średniowiecza, renesansu, baroku. Ostatnia przebudowa dokonana w XIX w. nadała zamkowi neogotycki wygląd.

Podczas pobytu w zamku możecie Państwo nocować w tych samych pokojach, w których nocowała np. Królowa Maria Bawarska.

czytaj więcej
Zamek Karpniki - OPINIE
Zamek Karpniki - OPINIE
Zamek Karpniki - OPINIE

CO
GOŚCIE
MÓWIĄ
O POBYCIE

 • Mirella,

   

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, było nam dobrze i bezpiecznie pomimo pandemii. Cisza i spokój, dobra kuchnia, balia na zewnątrz, polecam masaże, pyszne śniadanka, przyroda dokoła.

  Zamek Karpniki OPINIE 10 / 10
 • Sylwia, Szczytna

   

  Miejsce BAJKOWE, eleganckie i wytworne. Robi wrażenie WYSTRÓJ i menu. To PEREŁKA ❤ Polecam z calego SERCA ❤

  Zamek Karpniki OPINIE 5 / 5
 • Ewelina,

   

  Hotel dla wymagających - nie mamy się do czegoś przyczepić, widzimy same plusy! Piękne położenie, z okien pokoju widok z grzbiet Karkonoszy, wnętrza bardzo klimatyczne - dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Niezapomniane wieczorne spacery po zamkowych korytarzach. W pokoju znaleźliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy. Obsługa przemiła, pomocna i zawsze uśmiechnięta :) Wrócimy!

  Zamek Karpniki OPINIE 10 / 10
 • Jeremy, Görlitz

   

  Pięknie odrestaurowany zamek, bardzo stylowy. Personel był uroczy, a jedzenie było wspaniałe. Podobała mi się też termalna wanna. Na pewno wrócimy.

  Zamek Karpniki OPINIE 5 / 5